Opieka prawna na abonament

Wydarzenia

15.03.2016 LexCare na Meetings Week Poland 2016. W Centrum Konferencyjnym PGE Narodowego odbędzie się coroczne wydarzenie pt: „Meetings Week Poland”, jedna z najważniejszych imprez promocyjnych polskiej branży organizatorów spotkań. To już czwarta edycja tego wydarzenia. Na pięciodniowy cykl wydarzeń złożą się konferencje oraz spotkania networkingowe, w których wezmą udział reprezentanci korporacji i stowarzyszeń zawodowych, którzy odpowiadają za planowanie eventów, zakupy usług dla podróży i spotkań służbowych, oferenci z firm obsługowych, hoteli i centrów konferencyjnych a także dziennikarze, samorządowcy i politycy. Podczas konferencji radca prawny LexCare Marta Walędziak-Skowrońska weźmie udział w debacie dotyczącej etyki branży eventowej.

10.03.2016 - LexCare partnerem merytorycznym Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy. Wydarzenie jest dedykowne menadżerom HR i pracownikom działów kadr. Kongres to miejsce spotkań i wymiany doświadczeń oraz poszerzania wiedzy, przy udziale ekspertów posiadających rozległą wiedzę na tematy związane z praktycznym zastosowaniem prawa pracy. Pierwsza edycja miała miejsce w listopadzie 2011 roku i od tego czasu zorganizowano 25 edycji Kongresu w największych miastach w Polsce. Podczas konferencji radca prawny LexCare Marta Walędziak-Skowrońska opowie o „Składkach na ubezpieczenie społeczne dla zleceniobiorców i członków rad nadzorczych po zmianach w 2016 r.”

17.03.2015 - LexCare na Meetings Week Poland 2015. Zapraszamy na konferencję „Zarządzanie bezpieczeństwem podczas wydarzeń”, która odbędzie się 17 marca 2015 r. podczas tegorocznego Meetings Week Poland - tygodnia spotkań stowarzyszeń. Konferencję organizuje Stowarzyszenie Branży Eventowej. Podczas konferencji radca prawny LexCare Marta Walędziak-Skowrońska opowie o bezpieczeństwie prawnym eventu.

24.06.2014 - LexCare partnerem I Konferencj Event Biznes. Wydarzenie jest poświęcone tematyce eventu, jako jednego z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych. Konferencja ma na celu zaprezentowanie uczestnikom nowoczesnych form promocji służących budowaniu marki oraz ukazanie możliwości i korzyści sprzedażowych i wizerunkowych płynących z wykorzystania eventów w marketingu. Zabezpieczeni prawne jest obowiązkowym elementem każdego eventu.

2014 - LexCare partnerem merytorycznym Stowarzyszenia Branży Eventowej. Prawnicy LexCare w aktywny sposób wspomagaj funkcjonowanie Stowarzyszenia.

24.05.2013 - LexCare partnerem drugiej edycji STARTUP CONTEST. Głównym zadaniem konkursu było danie możliwości początkującym przedsiębiorcom na kontakt z inwestorami i właścicielami funkcjonujących już firm. Spotkanie było okazją do przetestowania pomysłów biznesowych z doświadczonymi przedsiębiorcami Zwycięzcy otrzymali pakiety LexCare - Opieki Prawnej na Abonament, tak by żaden prawny problem nie zaważył na przyszłości ich firmy.

28.02.2013 - LexCare partnerem merytorycznym akcji Bezpieczny eSklep 2013. Konkurs był organizowany pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji oraz Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Prawnicy LexCare, oceniali prawny aspekt funkcjonowania sklepów internetowych, które zdecydowały się na udział w Konkursie.

Wszystkich konsumentów, którzy robią zakupy w sklepach internetowych oraz tych, którzy jeszcze się na nie nie zdecydowali, zapraszamy do lektury Poradnika znajdującego się na stronie www.bezpiecznyesklep.pl. W Poradniku zostały opublikowane informacje z zakresu ochrony danych osobowych, praw konsumentów w zakupach krajowych oraz transgranicznych, płatności internetowych, wiarygodności sklepów internetowych budowanych choćby poprzez opinie i certyfikaty.

2013 - LexCare partnerem merytorycznym Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole.

18.11.2011 - Global Entrepreneurship Week. Prawnicy LexCare w ramach Global Entrepreneurship Week przygotowali indywidualne konsultacje prawne dla przedsiębiorców oraz szkolenie "Tajniki zawierania umów - prawne aspekty tworzenia i negocjowania umów z kontrahentami". Konsultacje oraz szkolenie poprowadzili Radcowie Prawni specjalizujący się w doradztwie prawnym dla przedsiębiorców.

04.03.2011 - Akademia Kobiet Sukcesu. W ramach IV edycji projektu skierowanego do kobiet chcących z sukcesem ruszyć z miejsca i zrealizować marzenie o własnej firmie w piątek, 4 marca 2011 w Centrum Łowicka w Warszawie odbyła się konferencja pod hasłem „Od pomysłu do biznesu, czyli jak znaleźć pomysł na biznes i wdrożyć go w życie” .

Prawnicy LexCare poprowadzili trzy szkolenia:
-Tajniki zawierania umów
cel szkolenia: zaznajomienie uczestniczek z zasadami konstruowania umów
-Lepiej samemu czy wspólnie? czyli w jakiej formie prowadzić działalność
cel szkolenia: zaznajomienie uczestniczek z różnymi formami organizacyjnymi prowadzenia działalności oraz ich wpływem na zakres praw i obowiązków
-Czy umowa o pracę to jedyna możliwość? czyli jak zatrudniać pracowników i wykonawców
cel szkolenia: przedstawienie różnych form zatrudnienia oraz ich wpływu na zakres praw i obowiązków przedsiębiorcy jako pracodawcy

Strefa Klienta
Logowanie
Masz pytania?
Zadzwoń lub wypełnij formularz.
533 22 22 33

Koszt połączenia według taryfy
operatora.

Wyślij