Opieka prawna na abonament

Dlaczego warto korzystać z opieki prawnej na abonament

Niezliczona liczba przepisów i szybkość, z jaką zmienia się prawo utrudnia odnalezienie się w jego meandrach. A przecież każdy znalazł się kiedyś w sytuacji, w której brak znajomości prawa przedłużył, albo wręcz uniemożliwił załatwienie sprawy - minął ustawowy termin, wystąpiliśmy do niewłaściwego organu, brakło nam argumentów, albo po prostu nie zdawaliśmy sobie sprawy, że coś w ogóle trzeba formalnie załatwić.

W życiu każdego z nas następują również zdarzenia, które wymagają podjęcia odpowiednich kroków, aby zabezpieczyć interesy swoje i najbliższych np.: zakup mieszkania, budowa domu, rozwód, śmierć bliskiej osoby. Także w zwykłych codziennych sprawach jak: reklamacja w sklepie, znalezienie nowej pracy, kolizja drogowa , kradzież czy tego chcemy, czy nie prawo znajduje zastosowanie.

We wszystkich tych sytuacjach przydaje się pomocna profesjonalna dłoń – prawnik, który jest do Państwa dyspozycji zawsze, kiedy zachodzi taka potrzeba. Pamiętajmy, że poszanowanie prawa i jego przestrzeganie jest konstytucyjnym obowiązkiem każdego z nas, lecz aby móc przestrzegać prawa, należy je znać.

Od dzisiaj już nie musisz się tym martwić! Zespół doświadczonych prawników z uprawnieniami (Radca Prawny/Adwokat) zapewnia profesjonalną opiekę prawną opartą o zryczałtowaną opłatę wnoszoną przez lub na rzecz indywidualnego klienta z góry, tzw. abonament.

Opieka prawna na abonament to:

  • usługi prawne dostępne zawsze kiedy ich potrzebujesz
  • brak dodatkowych opłat
  • bezpieczeństwo w sytuacjach życiowych wymagających znajomości prawa.  
Strefa Klienta
Logowanie
Masz pytania?
Zadzwoń lub wypełnij formularz.
533 22 22 33

Koszt połączenia według taryfy
operatora.

Wyślij